HYDROMASÁŽNÍ VANY

V této sekci momentálně probíhají úpravy - aktuální hydromasážní systémy po dokončených úpravách pak naleznete zde: MASÁŽNÍ VANY

Chcete maximální komfort při koupání? Zvažujete pořízení hydromasážní vany?


Hydromasážní vany už dnes nejsou doménou pouze zdravotnických zařízení a rehabilitačních nebo wellness center, ale stávají se běžnou součástí koupelen v našich domech a bytech. Odborníci se shodují, že účinky hydromasážní vany přispívají výraznou měrou k posílení zdraví, proto se doporučují jak nemocným (vhodné např. při rehabilitaci po úrazech pro své blahodárné účinky na pohybový aparát), tak jako prevence osobám zdravým (např. k uvolnění svalů po sportu a pro své příznivé účinky na psychiku také při únavě, vyčerpání a stresu). Pobyt v hydromasážní vaně je velmi příjemný a uvolňující a proto velmi vyhledávaný. Pořízením hydromasážní vany se vaše koupelna rázem stane místem pro dokonalou regeneraci vašeho těla i mysli.

Hydromasážní vany

 

A proč hydromasážní vany právě od Sanjet?

Firma Sanjet s.r.o. působí na našem trhu již od roku 2000 a specializuje se především na výrobu hydromasážních systémů,  proto neustále pracuje na jejich vývoji a zdokonalování. Díky tomu vzniká řada novinek jako např. automatický desinfekční systém pro hydromasážní vany PROPLACH NEW, inovovaná Perličková tryska a MAGIC tryska vysoká pouze 1 mm, Zádový ventil, design ovládání apod.
Firma Sanjet vám osadí hydromasážním systémem jakoukoli z akrylátových a quarylových van. Zárukou kvality a spolehlivosti hydromasážní vany od Sanjet je mimo jiné použití značkových komponentů hydromasážních systémů, např. českorakouské firmy Koller atd. Za zmínku stojí i nabídka doplňků pro hydromasážní vany jako např. CHROMOTERAPIE  (léčba barvami).

 

>> Více o hydromasážních systémech <<


Zvolenému výběru neodpovídají žádné vany do koupelny z naší nabídky Sanjet
Specifikujte prosím parametry vany do koupelny znovu klepnutím na odkaz: Začít nový výběr
Hydromasážní systémy