MASÁŽNÍ VANY

Zařizujetenebo rekonstruujete koupelnu? Chcete ve vaší koupelně maximálníkomfort při koupání?Uvažujeteo pořízenímasážní vany?

Masážnívany uždnes nejsou doménou pouze zdravotnických zařízení arehabilitačních nebo wellness center, ale stávají se běžnousoučástí koupelen v našich domech a bytech. Odborníci seshodují, že účinky masážnívany přispívají výraznou měrou k posílení zdraví, proto sedoporučují jak nemocným (vhodné např. při rehabilitaci poúrazech pro své blahodárné účinky na pohybový aparát), takjako prevence osobám zdravým (např. k uvolnění svalů posportu a pro své příznivé účinky na psychiku také při únavě,vyčerpání a stresu). Pobyt v masážní vaně je velmipříjemný a uvolňující a proto velmi vyhledávaný. Pořízenímmasážnívany sevaše koupelna rázem stane místem pro dokonalou regeneraci vašehotěla i mysli.

Hydromasážní vany


Aproč masážnívany právě od Sanjet?

FirmaSanjet působí na našem trhu od r.2000 a specializuje se předevšímna výrobu masážních systémů a proto neustále pracuje na jejichvývoji a zdokonalování. Díky tomu vzniká řada novinek jakonapř. automatický desinfekční systém pro masážnívany Proplach,inovovaná Perličková tryska, Zádový ventil, design ovládáníapod. Firma Sanjet vám osadí masážním systémem jakoukoli zakrylátových a quarylových van. Zárukou kvality a spolehlivostimasážnívany Sanjet je mimo jiné použití značkových komponentů masážníchsystémů např. českorakouské firmy Koller atd. Za zmínku stojíi nabídka doplňků pro masážnívany jakonapř. chromoterapie (léčba barvami).

Víceo masážních systémech


Zvolenému výběru neodpovídají žádné vany do koupelny z naší nabídky Sanjet
Specifikujte prosím parametry vany do koupelny znovu klepnutím na odkaz: Začít nový výběr


Hydromasážní systémy