SPRCHOVÉ BOXY

Sprchové boxy - chtěli byste se sprchovat v „amazonském dešti“ pod „hvězdným nebem? S námi můžete!


V posledních letech se sprchové boxy staly velice oblíbenými nejen pro maximální komfort při sprchování, ale i z hlediska kvality zpracování a designu - eleganci sprchových boxů LAXURY a HALEN dotváří zadní stěny vyrobené z bílého nebo černého skla!!! Sprchové boxy jsou kromě jiného vybaveny bezrámovou sprchovou zástěnou s čirým bezpečnostním sklem, pohodlným sedátkem, dřevěným podlahovým roštem z velmi kvalitního dřeva, dotykovým digitálním ovládáním, rádiem atd. a také speciální sprchou a chromoterapií pro sprchové boxy.

Sprchové boxy Sanjet vám nabízí neobyčejný zážitek!!!


Sprchové boxy jsou určeny těm nejnáročnějším. Kromě klasického sprchování si zde můžete dopřát masáž zad a krku díky směrově nastavitelným tryskám, vychutnat si účinky parní lázně (ideální v kombinaci s aromaterapií), skotských střiků a nebo relaxovat v „amazonském dešti“ pod „hvězdným nebem“.

AMAZONSKÝ DÉŠŤ – velmi hustý a intenzivní proud vody díky speciálně konstruované stropní sprchové hlavici (o prům. 20cm).

HVĚZDNÉ NEBE – speciální chromoterapie pro sprchové boxy se 34 světelnými diodami rozmístěnými po celé ploše stropu, s funkcemi  „prolínání barev“  a  „stop“.


Zobrazuji 12 (z 2 výrobků)  
 GLASS 120 pravý 

 GLASS 120 pravý 
 82500,- Kč  72000,- Kč
Sleva: 13%

 
... více informací
 SELENE steam 

 SELENE steam 
 99700,- Kč  72700,- Kč
Sleva: 27%

 
... více informací
Zobrazuji 12 (z 2 výrobků)  Hydromasážní systémy