Sprchové systémy

Sprchové systémy Sanjet - nový směr ve sprchování!!!

 

Jejich jedinečnost spočívá v propojení opravdu exkluzivního a nadčasového designu s dokonalou funkčností. Kvalita je zaručena díky použití kvalitních komponentů pro sprchové systémy od renomovaných výrobců výhradně ze zemí Evropské unie.

Nabízíme vám buď už sestavené a sladěné modely sprchových systémů nebo si můžete sestavit svůj vlastní multifunkční sprchový nebo wellness systém podle vašich představ a možností.

1. Základem pro sprchové systémy je speciálně konstruovaná stropní neboli hlavová sprcha. Ta může být buď závěsná s ramínkem nebo zápustná, v různých rozměrech, oválná nebo hranatá, s chromoterapií nebo s vodopádem. Její velká plocha (až 90 x 90 cm) vytváří hustou dešťovou clonu, tzv. „amazonský déšť“ s opravdu velmi intenzivním proudem vody. 
Stropní sprcha  pro sprchové systémy vypadá velice efektně v kombinaci s chromoterapií - ta nabízí 8 základních barev, funkci Stop, střídání studených nebo teplých barev - pro dokonalou relaxaci nebo naopak k povzbuzení organismu.

2. Boční podomítkové trysky pro jsou dalším důležitým komponentem sprchových systémů. Jejich počet a rozmístění vám do vaší koupelny navrhneme tak, aby bylo dosaženo co nejefektivnějšího masážního účinku, optimální počet je 4 - 6 trysek.

3. A dále si svůj sprchový systém můžete doladit dle vašeho vkusu výběrem baterie, ruční sprchy, držáku sprchy a dalšího příslušenství pro sprchové systémy.

Sprchové systémy Sanjet jsou nevšedním zážitkem ze sprchování !!!


Námi nabízené sprchové systémy jsou sestaveny tak, aby byly maximálně funkční a zároveň designově zajímavé. Vzhledem k variabilitě sestavení, které sprchové systémy umožňují a také s ohledem na možnosti vaší koupelny (rozměry, typ termostatu, tlak vody atd.) doporučujeme nejprve konzultaci s našimi odborníky. Proto nás neváhejte kontaktovat.

Hydromasážní systémy