Doprava zboží

Doprava zboží ZDARMA po celé ČR:
  • Vlastní doprava SANJET s.r.o.

Tato služba je určená zákazníkům na základě speciálních termínů dodání. Bližší podmínky dodání je nutné telefonicky konzultovat - viz KONTAKTY. Náš zástupce Vás bude telefonicky kontaktovat při expedici objednávky.

Cena: ZDARMA


  • Přepravní služba TopTrans

TopTrans je dopravní společnost, která doručí objednané zboží kamkoliv v České republice a to následující pracovní den od odeslání (expedice) zásilky. Doručování zásilek probíhá v pracovní dny od 8 do 18 hod. 
V den expedice zboží Vám bude doručen e-mail s podrobnými informacemi o doručení zásilky. Pokud nebudete na uvedené adrese zastiženi, přepravní služba Vás bude kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle. V případě problémů s doručením kontaktujte centrálu TopTrans tel. 272767626, 272761785, 267101606-608 nebo navštivte stránky www.toptrans.cz pro on-line vyhledání Vaší zásilky.

Cena: ZDARMA


  • Česká pošta

Obchodní (nebo profi) balík je určený pro dopravu zakoupeného zboží soukromým osobám (nebo firmám). Balík je doručován do 24 hodin po expedici. V případě nezastižení je možno balík vyzvednout na poště dle daného PSČ.
Informace o uložení zásilky získáte na internetových stránkách www.cpost.cz dle podacího čísla balíku, které Vám bude zasláno elektronickou poštou po vyexpedování zásilky.

Cena: ZDARMA

ZpětHydromasážní systémy