SPRCHOVÉ VANIČKY

Chcete vyšší komfort při sprchování? Vyzkoušejte sprchové vaničky z kvalitního akrylátu nebo z litého mramoru!


Litý mramor MICADOR je nadčasový materiál s dlouhou životností a vysokou odolností. Sprchové vaničky z tohoto materiálu se vyznačují dokonale hladkým a rovným povrchem se snadnou údržbou. Jejich hlavní přednost je vysoká pevnost a stabilita společně s nulovým průhybem. Ostré vnější hrany sprchové vaničky splňují nároky na vzhled moderní koupelny a zároveň umožňují bezespárové přisazení ke stěně.
Sprchové vaničky lze buď nainstalovat bezbariérově do podlahy nebo postavit na nožičky a klasicky obezdít, popřípadě osadit obkladovým panelem. Průměr odpadu vaniček je 90 mm. Hmotnost vaniček se podle rozměru pohybuje v rozmezí 35 - 45 kg. Standardní barva sprchové vaničky je bílá, ev. možnost barevného provedení v libovolném odstínu dle vzorníku RAL  po konzultaci s výrobcem (příplatek za barevné provedení +30%).

Akrylátové sprchové vaničky Polysan představují nejvyšší kvalitu v daném segmentu. Jsou vyrobeny z velmi kvalitního litého akrylátu, který je navíc ještě zpevněn sklolaminátem. Dno sprchové vaničky je vyztužené DTD deskou. Akrylát má velmi hladký povrch, ale mimimalizuje možnost uklouznutí, také velmi dobře tlumí hluk dopadající vody a je stálobarevný. O robustní konstrukci vypovídá hmotnost sprchové vaničky, cca od 11 do 17 kg.

Vaničky LITÝ MRAMOR
Vaničky LITÝ MRAMOR
» Zobrazit výrobky
Vaničky  LITÝ MRAMOR se záklopem
Vaničky LITÝ MRAMOR se záklopem
» Zobrazit výrobky
Vaničky FLEXIA LITÝ MRAMOR
Vaničky FLEXIA LITÝ MRAMOR
» Zobrazit výrobky
Vaničky AKRYLÁTOVÉ hluboké
Vaničky AKRYLÁTOVÉ hluboké
» Zobrazit výrobky
Příslušenství k vaničkám
Příslušenství k vaničkám
» Zobrazit výrobky

Hydromasážní systémy