Doprava ZDARMA Zákaznický servis

Historie Sanjet

Specialista na hydromasážní vany, firma SANJET s.r.o., působí na českém trhu už více než 20 let

 

SANJET s.r.o. sídlící ve Zruči nad Sázavou na našem trhu působí už od roku 2000 a kromě široké nabídky koupelnového vybavení se specializuje především na výrobu hydromasážních systémů a jejich instalací do akrylátových, popř. quarylových van.

 

Kvalita, spolehlivost a vývoj

Zárukou kvality a spolehlivosti hydromasážních systémů Sanjet je především to, že při výrobě hydromasážních systémů jsou používány pouze kvalitní značkové komponenty (např. firmy Koller apod.) včetně doplňků.
A také neustálý vývoj a zdokonalování - tak vzniká celá řada novinek Sanjet jako inovace trysek, nový design ovládacích prvků a především velmi účinný automatický desinfekční systém Proplach, díky kterému nebudete mít s údržbou a čistotou své masážní vany žádnou práci. Navíc při nízké spotřebě vody oproti tzv. ručnímu čištění.

 

Do jakékoli vany hydromasážní systém Sanjet

Vyberte si jakoukoli vanu z naší nabídky a my vám ji osadíme hydromasážním systémem Sanjet dle vašich požadavků včetně doplňků jako je chromoterapie (léčba barvami), unikátní systém Magic vytvářející tzv. "šampáňo" efekt nebo osvětlení vany. Také výběr počtu a umístění trysek mimo námi nabízené typy systému je možný. Samozřejmostí je i dovoz vany k vám domů zdarma a montáž naším technikem. Pokud si s výběrem hydromasážního systému Sanjet a doplňků nebudete vědět rady, kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

 

Nejen hydromasážní systémy

Kromě hydromasážních systémů vám firma Sanjet může nabídnout také sprchové panely, dále sprchové zástěny a vaničky a nebo sprchové systémy, které přináší naprosto novou éru a revoluci ve sprchování a jsou propojením kvality, funkčnosti a nadčasového designu.