Doprava ZDARMA Zákaznický servis

Historie Sanjet

 

Specialista na hydromasážní vany Sanjet

 

Téměř 20 let na českém trhu

 

Firma Sanjet s.r.o. sídlící ve Zruči nad Sázavou na našem trhu působí už od roku 2000 a kromě široké nabídky koupelnového vybavení se specializuje především na výrobu hydromasážních systémů a jejich instalací do akrylátových, popř. quarylových van.

 

Kvalita, spolehlivost a vývoj

Zárukou kvality a spolehlivosti hydromasážních systémů Sanjet je především to, že při výrobě hydromasážních systémů jsou používány pouze kvalitní značkové komponenty (např. firmy Koller apod.) včetně doplňků.
A také neustálý vývoj a zdokonalování - tak vzniká celá řada novinek Sanjet jako inovace trysek, nový design ovládacích prvků a především velmi účinný automatický desinfekční systém Proplach, díky kterému nebudete mít s údržbou a čistotou své masážní vany žádnou práci. Navíc při nízké spotřebě vody oproti tzv. ručnímu čištění! 

 

Do jakékoli vany hydromasážní systém Sanjet

Vyberte si jakoukoli vanu z naší nabídky a my vám ji osadíme hydromasážním systémem Sanjet dle vašich požadavků včetně doplňků jako je chromoterapie (léčba barvami), unikátní systém Magic vytvářející tzv. "šampáňo" efekt nebo osvětlení vany. Také výběr počtu a umístění trysek mimo námi nabízené typy systému je možný. Samozřejmostí je i dovoz vany k vám domů ZDARMA a montáž naším technikem. Pokud si s výběrem hydromasážního systému Sanjet a doplňků nebudete vědět rady, kontaktujte nás, rádi vám poradíme!

Nejen hydromasážní systémy

Kromě hydromasážních systémů vám firma Sanjet může nabídnout také sprchové panely nebo sprchové boxy s párou pro maximální komfort při sprchování, dále sprchové zástěny a vaničky a nebo sprchové systémy, které přináší naprosto novou éru a revoluci ve sprchování a jsou propojením kvality, funkčnosti a nadčasového designu.
A v neposlední řadě vám Sanjet nabízí i široký výběr kvalitních akrylátových van a dalšího zboží.