Doprava ZDARMA Zákaznický servis

Hydromasáž nebo Perličku?

Jaký typ masážního systému zvolit?

Nevíte, jaký masážní systém je pro vás ideální? Níže jsou popsány rozdíly mezi jednotlivými systémy z hlediska jejich účinků na organismus.

 

  • HYDRO - pokud potřebujete účinnou masáž (po sportu, při bolestech zad a šíje, při rehabilitaci)

Jedná se o velmi účinnou masáž proudem vody směrovanou především na oblast zad, boků a chodidel. Tato masáž je ideální k uvolnění svalů a kloubů po sportovním výkonu nebo jako součást rehabilitace při problémech s pohybovým ústrojím. Výrazně zlepšuje místní prokrvení, posiluje imunitní systém a stimuluje proudění lymfy. Pokud trpíte bolestmi zad a krční páteře, oceníte Zádový ventil, kterým můžete regulovat intenzitu vodní masáže právě v této oblasti.

 

  • PERLIČKA  - pokud rádi relaxujete (pro uvolnění a zbavení se stresu)

Perlička nazývaná též Air systém nebo Bublinková koupel. Jedná se o jemnou masáž kůže a vrstev podkoží ohřátým vzduchem v podobě bublinek proudících ze speciálních trysek umístěných na dně vany. Tyto trysky jsou nízké pouze 1 mm, takže nikde netlačí. Navíc jsou kovové a při šlápnutí na ně tudíž nehrozí jejich prasknutí jako u trysek plastových. Perličková koupel je známá svými hluboce relaxačními účinky. Pro svůj blahodárný vliv na psychiku se doporučuje k odstranění pocitů napětí (stres, deprese, celkové vyčerpání) a pro celkové zklidnění, uvolnění a harmonii. Perličková koupel působí velmi příznivě také na lymfatický systém.

TIP! Pro maximální efekt doporučujeme k tomuto systému zvolit Chromoterapii neboli relaxační systém založený na účinku barev.

 

  • HYDRO + PERLIČKA - pokud neradi děláte kompromisy (účinná masáž + relaxační systém)

Neboli Hydro+Air. Je ideální kombinací výše popsaných účinků vodní neboli hydromasáže a relaxačních účinků perličkové koupele. Můžete si vychutnávat každý masážní systém zvlášť dle vaší potřeby nebo momentální nálady a nebo vyzkoušet oba najednou. Tuto variantu masážního systému ocení především ve vícečlených rodinách, kde každý má trochu jiné potřeby (regenerace po sportu, relaxace po náročném dni, chronické bolesti zad, rehabilitace po úrazu atd.).

 

  • HYDRO + MAGIC - pokud chcete něco speciálního (maximální relaxace, turbo hydromasáž, koupel v "šampáňu")

Princip fungování masáže je stejný jako u masážního systému Hydro + Perlička. Zásadní rozdíl tkví ve speciálně konstruovaných tryskách na dně vany se spoustou jemných otvorů, která umožňuje použití těmito způsoby:

1.       jako standardní perličková tryska - z trysek ze dna vany proudí ohřátý vzduch vytvářející bublinky

2.       jako hydromasáž ze dna vany - z trysek ze dna vany proudí voda, která vás jemně masíruje

3.       jako turbo hydromasáž – kombinace obou možností, z trysek ze dna vany vychází tenké proudy vody smíchané s miliony drobných a velmi jemných bublinek ohřátého vzduchu, které dohromady vytváří tzv. "šampáňo efekt"

Tato jemná hydromasáž ze dna vany má velmi pozitivní účinek na činnost lymfatického systému a prokrvení svalů. Lze ji použít buď samostatně jako speciální relaxační systém nebo zároveň s ostatními masážními tryskami ve vaně na oblast zad, boků a chodidel pro opravdu intenzivní masáž. Trysky jsou kovové a pouze 1 mm nízké, takže vás nikde netlačí.

TIP! Hydromasážní systém Magic vypadá obvlášť velice efektně v kombinaci s relaxačním systémem založeným na účinku barev neboli Chromoterapií.

 

Pořád váháte, jaký typ masážního systému zvolit? Kontaktujte nás pro bezplatnou konzultaci:

  • po telefonu +420 603 177 127
  • e-mailem sanjet@sanjet.cz
  • osobně u vašeho prodejce nebo přímo u vás