Doprava ZDARMA Zákaznický servis
Masážní systém HYDRO +…
Na dotaz
Koupit
Kód: VR4
Značka: Sanjet
Jedná se o masážní systém řady SANJET s PROFI ovládáním a s automatickým dezinfekčním systémem Proplach, díky kterému bude údržba vaší masážní vany… Celý popis
61 280 Kč bez DPH
74 149 Kč s DPH
Dostupnost: Na dotaz
ks

Masážní systém HYDRO + MAGIC s PROFI ovládáním, s automatickým Proplachem

Jedná se o masážní systém řady SANJET s PROFI ovládáním a s automatickým dezinfekčním systémem Proplach, díky kterému bude údržba vaší masážní vany opravdu snadná a ušetříte tak čas i vodu narozdíl od manuálního čištění.

Princip fungování masáže HYDRO + MAGIC systému je stejný jako u masážního systému HYDRO + PERLIČKA. Zásadní rozdíl ale je v použití speciálně konstruovaných trysek na dně vany se spoustou jemných otvorů, která umožňuje použití MAGIC systému tímto způsobem:

 1. jako standardní perličková tryska - z trysek ze dna vany proudí ohřátý vzduch vytvářející bublinky, trysky jsou kovové a pouze 1 mm nízké, takže vás nikde netlačí
 2. jako hydromasáž ze dna vany - z trysek ze dna vany proudí tenké proudy vody, která vás jemně masírují, tato jemná masáž má velmi pozitivní účinek na činnost lymfatického systému a prokrvení svalů
 3. nebo jako turbo hydromasáž - kombinace obou výše popsaných možností, z trysek ze dna vany vychází tenké proudy vody smíchané s miliony drobných a velmi jemných bublinek ohřátého vzduchu, které dohromady vytváří tzv. "šampáňo efekt"

MAGIC lze použít buď samostatně jako speciální relaxační systém nebo zároveň s ostatními masážními tryskami HYDRO ve vaně na oblast zad, boků a chodidel pro opravdu intenzivní masáž. Intenzitu masáže zad lze ještě zvýšit zádovým ventilem, kterým si můžete masáž regulovat až na maximum (v tu chvíli se samozřejmě tlak vody směřující do ostatních trysek sníží a všechen tlak se soustředí pouze do zádových trysek).

Použití tohoto masážního systému je velmi efektní v kombinaci s Chromoterapií - ta není v základní výbavě tohoto systému, ale lze dokoupit.


  Systém obsahuje tyto trysky a komponenty:    

 •  6x Tryska MIDI jet
 •  6x Tryska MIKRO jet FLAT extra nízká (oblasti zad)
 •  1x Zádový ventil pro opravdu intenzivní masáž zad
 •  8x Tryska MAGIC Flat (speciálně konstruované extra nízké trysky na dně vany)
 •  1x Vzduchový regulátor
 •  1x PROFI ovládání (Funkce: Regulace výkonu masáže, Pulzace systému, Regulace perličky, HLS ochrana proti spuštění systému bez vody, Vysoušení perličky)
 •  1x Automatický systém PROPLACH
 •  1x Konstrukce pod vanu STANDARD
 •  1x Vysoušení perličky - hygiena trysek po koupeli
 •  1x Kompresor 900 W s příhřevem
 •  1x Čerpadlo (extra tiché) 0,8 kW
 •  1x Odtokový komplet

 

Další doplňky k tomuto systému si můžete vybrat v Příslušenství.

Při objednávce masážního systému doporučujeme včas rezervovat  také Montáž masážní vany certifikovanou firmou (ideálně 2 týdny předem). Za příplatek nabízíme také prodloužení záruky na 3 roky.Parametry

Druh Masážní systémy
Série SANJET
Chromoterapie Ne
Příhřev vody (masážní systémy) Ne